samospravanasa_obeczivot_obci
Aktuálne dianie

Zber veľkoobjemového odpadu, nebezpečného odpadu a zber obnoseného šatstva

E-mail Tlačiť

Dňa 04. mája 2013 sa v našej obci konal zvoz veľkoobjemového a nebezpečného odpaduDňa 04. mája 2013 sa v našej obci konal zvoz veľkoobjemového a nebezpečného odpadu (pračiek, chladničiek, televízorov, rádií, nebezpečného odpadu,...). Tento deň mohli občania v našej obci využiť aj na odovzdanie obnoseného  nepotrebného šatstva (dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky záclony,...). Nakoľko občania boli dostatočne informovaní prostredníctvom web stránky obce i obecného rozhlasu, mohli sa na zvoz odpadu dôkladne pripraviť.

V sobotu ráno sa stretli pred Obecným úradom pracovníci OÚ Klokočov na čele so starostom obce Ľubošom Strížom: Metoděj Čuboň, František Čuboň, Milan Krenželok, Pavol Gunčaga,  Anna Koniarová, PhDr. Katarína Plešivčáková, Miroslava Menšíková a Ing. Veronika Gajdičiarová. Taktiež sa do tohto zberu zapojili i ďalší pracovníci OÚ a aj pracovníci VPP: Anna Kyjanicová, Jozef Grepl, Jozef Janec, Ján Kučera, Veronika Valčuhová, Viera Kubalová, Štefan Litvík, Jiří Ferenčák. Pri zvoze taktiež pomáhali aj občania obce Klokočov a to: Andrea Kučerová. Všetkým pracovníkom, ktorí sa zúčastnili v sobotu pri zvoze odpadu a nepotrebného šatstva patrí veľké poďakovanie.

Na ukážku Vám zo zvozu prinášame zopár fotografií.

obecnú techniku: AVIU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval František Čuboň, pracovník OÚ
obecnú techniku: AVIU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval František Čuboň, pracovník OÚ
pracovníci OÚ triedia a vykladajú zozbieraný odpad
pracovníci OÚ triedia a vykladajú zozbieraný odpad
obecnú techniku: Traktor plný zozbieraný odpadu obsluhoval Pavol Gunčaga, pracovník OÚ
obecnú techniku: Traktor plný zozbieraný odpadu obsluhoval Pavol Gunčaga, pracovník OÚ
pracovníci OÚ, pomáhajú pri vykladaní bielej techniky a elektrospotrebičov
pracovníci OÚ, pomáhajú pri vykladaní bielej techniky a elektrospotrebičov
zber šatstva
zber šatstva
pracovník OÚ - František Čuboň pri vykladaní odpadu
pracovník OÚ - František Čuboň pri vykladaní odpadu
obecnú techniku: TATRU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval Metoděj Čuboň, pracovník OÚ
obecnú techniku: TATRU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval Metoděj Čuboň, pracovník OÚ
obecnú techniku: TATRU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval Metoděj Čuboň, pracovník OÚ
obecnú techniku: TATRU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval Metoděj Čuboň, pracovník OÚ
obecná technika TATRA - plná odpadu
obecná technika TATRA - plná odpadu
zber pneumatík
zber pneumatík
zber kovového šrotu
zber kovového šrotu
zber bielej techniky
zber bielej techniky
zozbierané, vyhodené staré okná
zozbierané, vyhodené staré okná
   
 
Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!