samospravanasa_obeczivot_obci
Aktuálne dianie

Projekt s názvom Kniha – priateľ všetkých vekových kategórií

E-mail Tlačiť
Projekt bol úspešný a vďaka poskytnutým finančným prostriedkom z Fondu na podporu umenia vo výške 1000 €, bolo do Obecnej knižnice Klokočov zakúpených 133 hodnotných knižných titulovV roku 2019 obec Klokočov podala na Fond na podporu umenia projekt s názvom „ Kniha – priateľ všetkých vekových kategórií“.
Zámerom projektu bolo nadviazať na systematické doplnenie Obecnej knižnice Klokočov novými knižnými titulmi v oblasti beletrie – krásnej a náučnej literatúry od slovenských a zahraničných autorov, pre všetky vekové kategórie. Projekt bol úspešný a vďaka poskytnutým finančným prostriedkom z Fondu na podporu umenia vo výške 1000 €, bolo do Obecnej knižnice Klokočov zakúpených 133 hodnotných knižných titulov od slovenských aj zahraničných autorov pre deti aj dospelých.
Z pridelenej sumy 1 000 € bolo 20% vyčlenených na nákup kníh vydaných s podporou Fondu na podporu umenia.
Projekt bol zameraný na akvizíciu knižničného fondu – kúpu knižničného fondu. Knižničný fond v Obecnej knižnici Klokočov bol doplnený hodnotnými  knihami z oblasti náučnej a krásnej literatúry pre deti a dospelých. Na projekte sa podieľala obec Klokočov 5% spoluúčasťou.

 

napravo
Obec Klokočov leží v Turzovskej vrchovine medzi pohorím Javorníky a Moravsko-sliezskymi Beskydami
v povodí riečky Predmieranky.
Obec sa skladá z týchto územných častí: Klokočov-ústredie, Rybáre, Kornica, Klín, Vrchpredmier, Hlavice, Javorová, Podjavorová, Riečky a Hrubý Buk.


Heraldický znak obce Klokočov


Obec Klokočov

Klokočov č.962
02322 Klokočov

E-mail: starostka@klokocov.sk
Telefón: +421 - 041/ 43 58 110
Fax: +421 - 041/ 43 58 338
Webmaster: webmaster@klokocov.sk

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!