samospravanasa_obeczivot_obci

Jednota Cup III.obvodu v malom futbale žiakov

E-mail Tlačiť

Sample Image Dňa 22.4.2009 sa mladý, na voľnočasových aktivitách tvoriaci sa kolektív žiakov z Klokočova zúčastnil turnaja Jednota Cup III.obvodu v malom futbale žiakov, ktorého vyhlasovateľ je Ministerstvo školstva SR a SAŠŠ a poriadateľom CVČ Čadca, OR Čadca, ZŠ a CVČ okresu.
Na dobre zorganizovanom turnaji vo výbornom všešportovom areáli v Turzovke, za krásneho počasia družstvo chlapcov z Klokočova obsadilo pekné 3.miesto za prvou Turzovkou a 2. Vysokou n. Kysucou.

Mohlo to byť o stupeň lepšie umiestnenie, keďže v poslednom zápase s Vysokou n. Kys. chlapci z Klokočova viedli po polčase 2:0, no povestné chybičky v hernej disciplíne napokon znamenali prehru a 3.priečku v turnaji. Pre kolektív z Klokočova to bol pekný športový zážitok a dobrá skúsenosť z umelej trávy.
Za vzornú reprezentáciu CVČ a ZŠ ďakujeme a k dosiahnutému umiestneniu gratulujeme.

Sample Image
Nástup družstiev pred začiatkom turnaja.

Sample Image
Na foto zľava stoja: Jakub Brezina, Adam Straka, Jozef Kantor, Pavol Jantoš, Martin Čečotka a Radko Ježík, zľava dole: Frantrišek Kapusniak, Tomáš Gracík, Tomáš Janešík, Kristian Špiriak, Mgr. Ladislav Dorociak, vedúci družstva.
 

napravo
Obec Klokočov leží v Turzovskej vrchovine medzi pohorím Javorníky a Moravsko-sliezskymi Beskydami
v povodí riečky Predmieranky.
Obec sa skladá z týchto územných častí: Klokočov-ústredie, Rybáre, Kornica, Klín, Vrchpredmier, Hlavice, Javorová, Podjavorová, Riečky a Hrubý Buk.


Heraldický znak obce Klokočov


Obec Klokočov

Klokočov č.962
02322 Klokočov

E-mail: starostka@klokocov.sk
Telefón: +421 - 041/ 43 58 110
Fax: +421 - 041/ 43 58 338
Webmaster: webmaster@klokocov.sk

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!