samospravanasa_obeczivot_obci

Vyhodnotenie basketbalovej súťaže žiakov a žiačok

E-mail Tlačiť

Sample ImageHornokysucká basketbalová liga

1. júna 2009, na basketbalovom turnaji  pri príležitosti  MDD, vyhodnotil riaditeľ CVČ Rosička v Klokočove Mgr. Ladislav Dorociak výsledky Hornokysuckej basketbalovej ligy žiakov. Organizátorom tejto basketbalovej súťaže pre žiakov a žiačky ZŠ bolo CVČ Rosička tak, ako to sľúbilo v prezentácii  svojho basketbalového kolektívu žiakov v súťaži o pomoc v rozvoji športovým kolektívom vyhlásenej Mgr. Jurajom Blanárom, predsedom ŽSK a My Kysuckými novinami.
Do súťaže sa prihlásili kolektívy žiakov a žiačok zo ZŠ: Klokočov, Korňa, Turzovka, Makov. Turzovka po prvom kole zo súťaže bez ospravedlnenia odskočila. Priebeh súťaže a rozlosovanie to nenarušilo, boli nahradení. Hralo sa turnajovým spôsobom, formou ôsmych turnajov.

Hralo sa v duchu Fair play. Výsledky: žiaci: 1.miesto -  Korňa, 2. miesto - Makov, 3. miesto - Klokočov, žiačky: 1. miesto -  Klokočov „A“, 2. miesto - Klokočov „B“, 3.miesto - Makov. Víťazi si vybojovali cenné poháre a obdržali i diplomy za umiestnenie. Víťazným kolektívom gratulujeme. Hornokysucká basketbalová liga bude pokračovať 2.ročníkom v jeseni 2009.

Sample Image  
Sample Image 
Sample Image 
Sample Image 
Sample Image 
Sample Image 
Sample Image 
Sample Image 

 

napravo
Obec Klokočov leží v Turzovskej vrchovine medzi pohorím Javorníky a Moravsko-sliezskymi Beskydami
v povodí riečky Predmieranky.
Obec sa skladá z týchto územných častí: Klokočov-ústredie, Rybáre, Kornica, Klín, Vrchpredmier, Hlavice, Javorová, Podjavorová, Riečky a Hrubý Buk.


Heraldický znak obce Klokočov


Obec Klokočov

Klokočov č.962
02322 Klokočov

E-mail: starostka@klokocov.sk
Telefón: +421 - 041/ 43 58 110
Fax: +421 - 041/ 43 58 338
Webmaster: webmaster@klokocov.sk

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!