samospravanasa_obeczivot_obci

Uvítanie detí do života v obci Klokočov

E-mail Tlačiť
Uvítanie detí do života v obci KlokočovVeľa je na svete krásnych a drahých vecí. Svet v sebe ukrýva obrovské poklady a skvosty, ale narodenie dieťaťa je tým najvzácnejším pokladom a preto toto podujatie uvítanie detí do života je jedným z najmilších, ktoré obec organizuje.
Inak tomu nebolo ani tento rok. Dňa 14.06.2019 sa v obradnej sieni Obecného úradu v Klokočove konala slávnosť „Uvítanie detí do života“. V obci Klokočov,  za obdobie od mája 2018 do  júna 2019, pribudlo do radov našej obce 26 najmenších občanov – 15 chlapcov a 11 dievčat.
Po slávnostnom príhovore zástupkyne starostky obce Veroniky Haferovej  nasledoval zápis rodičov do Pamätnej knihy obce Klokočov, ktorí si zároveň od pani zástupkyne prevzali vecné darčeky a pamätný list. Príjemné posedenie pri malom občerstvení rodičom spríjemnili svojím kultúrnym programom žiaci ZŠ Klokočov pod vedením Mgr. Márie Jasenovskej.
Prajeme Vám, aby Vám detičky priniesli do Vašej rodiny veľa lásky, smiechu a nehy. Nech s nimi  prežívate veľa radostí a šťastných chvíľ. Nech sú zdravé a rastú ako z vody! Nech sú pre Vás tým najväčším pokladom na svete.
 

napravo
Obec Klokočov leží v Turzovskej vrchovine medzi pohorím Javorníky a Moravsko-sliezskymi Beskydami
v povodí riečky Predmieranky.
Obec sa skladá z týchto územných častí: Klokočov-ústredie, Rybáre, Kornica, Klín, Vrchpredmier, Hlavice, Javorová, Podjavorová, Riečky a Hrubý Buk.


Heraldický znak obce Klokočov


Obec Klokočov

Klokočov č.962
02322 Klokočov

E-mail: starostka@klokocov.sk
Telefón: +421 - 041/ 43 58 110
Fax: +421 - 041/ 43 58 338
Webmaster: webmaster@klokocov.sk

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!