samospravanasa_obeczivot_obci

Úcta seniorov v Obci Klokočov

E-mail Tlačiť
Dňa 18. októbra 2019 sa v Obci Klokočov konalo slávnostné stretnutie s našimi milými seniormiDňa 18. októbra 2019 sa v Obci Klokočov konalo slávnostné stretnutie s našimi milými seniormi. Toto stretnutie Obec Klokočov každoročne organizuje pri príležitosti mesiaca úcty k starším.
V úvode príjemného poobedia všetkých srdečne privítala starostka obce Jana Foldinová, ktorá si za prítomnosti pána farára Jaroslava Vnuka, spoločne so seniormi slávnostne pripila a všetkým popriala veľa zdravia a pohody v ďalších rokoch života.  
Nasledoval kultúrny program, v ktorom sa predstavili heligonkári z CVČ a ZŠ Klokočov, s básňou a piesňou vystúpili detičky z MŠ Klokočov, žiačky zo ZŠ Klokočov vystúpili s tanečným číslom. Krátkym vstupom, seniorov potešila so svojimi piesňami Magdalénka Moravčíková.
Sprevádzať príjemným poobedím prišla našich dôchodcov aj skupina Vrchári. Svojím  pestrým repertoárom ľudových piesní potešili všetkých prítomných a vďaka veselým tónom heligóniek a harmoniky sa zaplnil aj tanečný parket.  
Stretnutie so seniormi sa nieslo v priateľskej atmosfére, dobrej nálade, priateľských rozhovoroch, ale i spomienok............
Milí naši seniori, želáme Vám veľa zdravia, radosti a životného optimizmu. Nech je Vaša jeseň života plná plodov, krásna, pokojná a slnečná a nech sú vaše ďalšie dni prepletené vďačnosťou nás všetkých.

Obecná knižnica Klokočov

 
Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!