samospravanasa_obeczivot_obci

Náučný chodník v Klokočove

E-mail Tlačiť
Náučný chodník v KlokočoveDňa 31.10.2015 o 14:00 hod. bol v obci Klokočov otvorený Náučný chodník Klokočovské skálie. Chodník slávnostne otvorila starostka obce Klokočov Veronika Haferová spoločne s riaditeľkou Organizácie cestovného ruchu Kysuce Ing. Emíliou Sloviakovou symbolickým prestrihnutím pásky. Návštevníci si mohli pochutnať na výbornom guláši, domácich koláčov, občerstviť sa kávou alebo čajom a vypočuť si ľubozvučné tóny heligonkárov CVČ Klokočov, ktorí svojou hrou sprevádzali otvorenie náučno - turistického chodníka. Na pamiatku si so sebou návštevníci odnášali tematickú pohľadnicu s pečiatkou Klokočovského skália a medovníčkom. Celému podujatiu asistovalo aj krásne slnečné jesenné počasie.
Čítať celý článok...
 

Hubári

E-mail Tlačiť
huby2012mKaždé ráno v horách našej obce môžete stretnúť hubárov,  pretože sa vyrojili ako „huby po daždi“. Keď sa taktiež rozhodnete navštíviť krásnu prírodu našej obce a usmeje sa na Vás šťastie, budete  sa domov vracať s plnými košíkmi a s dobrým pocitom prechádzky po čerstvom vzduchu. Prinášame Vám zopár fotografií húb, ktoré si môžete nazbierať a chutne pripraviť na rôzne spôsoby.
Dátum zverejnenia: 18.10.2012
Čítať celý článok...
 

Fotografie z prírody - I.

E-mail Tlačiť

Niekoľko fotografií z krásnej prírody obce Klokočov

Čítať celý článok...
 


napravo
Obec Klokočov leží v Turzovskej vrchovine medzi pohorím Javorníky a Moravsko-sliezskymi Beskydami
v povodí riečky Predmieranky.
Obec sa skladá z týchto územných častí: Klokočov-ústredie, Rybáre, Kornica, Klín, Vrchpredmier, Hlavice, Javorová, Podjavorová, Riečky a Hrubý Buk.


Heraldický znak obce Klokočov


Obec Klokočov

Klokočov č.962
02322 Klokočov

E-mail: starostka@klokocov.sk
Telefón: +421 - 041/ 43 58 110
Fax: +421 - 041/ 43 58 338
Webmaster: webmaster@klokocov.sk

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!