samospravanasa_obeczivot_obci

Základná škola Klokočov, Ústredie 976, 023 22 Klokočov prijme do pracovného pomeru: asistenta učiteľa na polovičný úväzok

E-mail Tlačiť
Základná škola Klokočov, Ústredie 976, 023 22  Klokočov prijme do pracovného pomeru: asistenta učiteľa na polovičný úväzok.
Nástup od 01.09.2018 (pracovný pomer na dobu určitú), kvalifikačné predpoklady podľa zákona č. 317/2009 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z.z.
Požadované doklady:
-    žiadosť o prijatie do zamestnania
-    profesijný životopis
-    doklady o vzdelaní
-    súhlas so spracovaním osobných údajov.

Termín doručenia dokladov: do 21. augusta 2018 na adresu: Základná škola Klokočov, Ústredie 976, 023 22  Klokočov alebo e-mailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , tel. 0911 650 235.
 

Pekná škola - pekná záhrada

E-mail Tlačiť
Základná škola Klokočov vďaka Nadácii Volkswagen Slovakia získala finančný grant  na projekt Pekná škola - pekná záhradaZákladná škola Klokočov vďaka Nadácii Volkswagen Slovakia získala finančný grant  na projekt "Pekná škola - pekná záhrada".
Skrášľovanie životného prostredia patrí medzi prvoradé úlohy environmentálnej výchovy na našej škole. Projekt je zameraný na odstránenie starých a vyschnutých stromov a súčasné skrášlenie areálu školy výsadbou nových tují, úpravou skaliek a celkovú úpravu areálu školy. Vytvoríme tak rekreačný priestor pre žiakov, ktorí sa pohybujú a trávia veľkú časť dňa v areáli školy.
Čítať celý článok...
 

Deň Zeme

E-mail Tlačiť
Dňa 12.05.2017 si žiaci ZŠ Klokočov pripomenuli Svetový deň ZemeDňa 12.05.2017 si žiaci ZŠ Klokočov pripomenuli Svetový deň Zeme a v spolupráci so zriaďovateľom sa zúčastnili čistenia okolia školy a obce.
Prvú vyučovaciu hodinu žiaci besedovali o ochrane životného prostredia a potrebe separovania  odpadu. Niektorí žiaci sa zapojili do tvorivých aktivít spojených s ochranou životného prostredia. Potom sme dostali rukavice, vrecia, reflexné vesty a vybrali sme sa čistiť okolie školy a obec od odpadkov.
Čítať celý článok...
   

Základná škola v Klokočove pozýva na zápis do 1. ročníka v šk. roku 2017/2018

E-mail Tlačiť
Zápis sa bude konať 4. a 5. apríla 2017 od 13:30 - 16:00 hod. v budove školy na 1. poschodí Základnej školy v KlokočoveVážení rodičia budúcich prváčikov!
Základná škola v Klokočove pozýva Vás a Vaše dieťa na zápis do 1. ročníka v šk. roku 2017/2018. Zápis sa bude konať 4. a 5. apríla 2017 od 13:30 - 16:00 hod. v budove školy na 1. poschodí.
Ponúkame pekné, pokojné a zdravé prostredie, stravovanie v zrenovovanej školskej jedálni, prevádzku ŠKD, možnosť aktivít v záujmových útvaroch CVČ, vybavenú počítačovú a jazykovú učebňu, triedy vybavené interaktívnymi tabuľami, príjemný a zodpovedný prístup vyučujúcich.
Zákonný zástupca si prinesie občiansky preukaz, rodný list dieťaťa, preukaz  poistenca dieťaťa.
Informovať sa môžete osobne v ZŠ, alebo v MŠ Klokočov, príp. na tel. č. 041/3453 923.
Na Vašu návštevu sa tešia pani učiteľky 1. stupňa.
 

Projekt: Vy rozhodujete, my pomáhame - hlasovanie

E-mail Tlačiť
Vážení spoluobčania!
ZŠ Klokočov sa zapojila do projektu "Vy rozhodujete, my pomáhame", ktorý je pod záštitou Nadácie TESCO. Náš projekt "Čítanie pre radosť" bol úspešný a postúpil do druhého kola. V druhom kole už rozhodujú zákazníci Tesca, teda vy, milí spoluobčania.
Každý zákazník, ktorý od 8. marca do 4. apríla 2017, nakúpi v ktoromkoľvek obchode spoločnosti Tesco, dostane po zaplatení jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu A, B alebo C projektu, ktorý chce podporiť. Projekty s najväčším počtom hlasov od zákazníkov získajú v jednotlivých regiónoch podporu vo výške 1300 eur na realizáciu aktivít.    
Preto sa obraciame na Vás, milí spoluobčania, aby ste hlasovacie žetóny vhadzovali do hlasovacieho boxu v Tescu v Turzovke s názvom projektu "Čítanie pre radosť" - ZŠ Klokočov. Zvýšite šancu na výhru 1 300 eur, ktoré môže naša škola získať na nákup kníh pre naše deti, aby lepšie čítali a mali z čítania radosť. Ak nakúpite i inom Tescu, pošlite žetóny po deťoch alebo po známych do školy, my ich vhodíme do boxu v Tescu v Turzovke.
Čítať celý článok...
 


Stránka 1 z 11
Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!