samospravanasa_obeczivot_obci
Iné

Ponuka práce - ESPO, s.r.o. Rožnov p.R., výroba elektromotorů

E-mail Tlačiť

ESPO, s.r.o. Rožnov p.R., výroba elektromotorů

hledá vhodné kandidáty pro obsazení následujících pracovních pozic:

TECHNOLOG
požadavky:
• VŠ vzdělání strojního nebo technického směru
• znalost německého jazyka podmínkou
• praxe v oboru vítána, není podmínkou
• schopnost práce v týmu
náplň práce:
• pracovní postupy při výrobě elektromotorů
• opatření ke zvýšení produktivity práce
• normy spotřeby práce

KONSTRUKTÉR ELEKTROMOTORŮ
požadavky:
• VŠ vzdělání v oboru silnoproudé elektrotechniky
• konstrukce a výpočty elektromotorů

nabízíme:
• odpovídající mzdové ohodnocení
• profesní růst
• zaměstnanecké výhody
• nástup dle dohody

NAVÍJEČ A ZAPOJOVAČ STATORŮ A ROTORŮ STEJNOSMĚRNÝCH MOTORŮ
požadavky:
• manuální zručnost, spolehlivost, vyučení v oboru elektro
• 2-směnný provoz

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK ELEKTROMOTORŮ
požadavky:

KOVOOBRÁBĚČ
požadavky:
• 3-směnný provoz

nabízíme:
• odpovídající ohodnocení
• příspěvek na dopravu a stravovaní
• nástup možný ihned

ESPO s.r.o.
Dopravní 2831
75661 Rožnov pod Radhostěm (ČR)

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!