samospravanasa_obeczivot_obci
Vaše príspevky

Sme radi, že správy zo života obce Klokočov si našli cestu k Vám a tiež, že (aj keď zatiaľ ešte menej) prispievate do "Vašich internetových novín" v časti "Vaše príspevky" na doméne www.klokocov.sk. Každý, kto chce prispieť, sa iste nehanbí za svoje meno, a ani za svoju e-mailovú adresu, na ktorú mu prípadne môžeme odpovedať. Veríme, že pochopíte tento náš krok, ku ktorému nás viedli niektoré Vaše nekorektné a nepravdivé príspevky, ktoré museli byť zo stránky odstránené, resp. nemohli byť ani zverejnené.


Za obec Klokočov - správca www stránky  Klokočov

Príspevky zasielajte ne e-mail Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .Od: od-mariam@centrum.sk

E-mail Tlačiť
Nech kúzlo Vianoc nikdy nekončí, lebo jeho najväčšími darmi sú rodina a priateľia, ale aj tí, na ktorých myslíme. Požehnané a ničím nerušené Vianoce a šťastný Nový Rok 2014 želám všetkým spoluobčanom obce Klokočov.
 
V Klokočove 16.12.2013
 

Od: od-mariam@centrum.sk

E-mail Tlačiť
Dobrý deň,
 
ráda pozerám internet. stránky našej obce Klokočov. Vždy ma tam niečo záujme. Tentokrát mňa príjemne prekvapili naší spoluobčania - seniori,až ma u srdiečka   rozohrialo. S veľkou radosťou  im žiarili oči, keď sú pozornosťou tých, ktorým na nich záleží. Zúčastnilo sa ich v hojnom počte. S úctou a s úsmevom na tvári si pripili na zdravie s panom starostom, vdp farárom Petrom Jankechom a aj s hosťom europoslancom MUDr. Mikolasikom, ktorý ich prišiel tiež pozdraviť.
Je to to pravé, keď o naších (rodičov - prarodičov) spoluobčanov-seniorov sa starajú a pomáhajú blízky. "Ale nezabudnuteľné je to, že na nich nezabúda naša spoločnosť". Naša obec vytvára pre naších spoluobčanov-seniorov čo našjlepšie podmienky života v spoločnosti.
Naším seniorom želám pevné zdravie a lásku, tým čo sa o nich starajú, veľa síl.
 
S úctou
13.11.2013
 

Od: Mária M

E-mail Tlačiť

A zas nám nadišli tie radostné Vianočné sviatky, na ktoré sa i ja radujem a z úprimného srdca všetkým spoluobčanom Klokočova i celému svetu pokoj, šťastie, lásku vynšujem. Nový rok chcem Vám priať, aby jeden druhému vždy viac šťastia prial, aby Nový rok 2013 zato stál.
 
S úctou

Mária M

 

Od: Mária

E-mail Tlačiť
Tento rok 2012 sa začínal s bohatou perinbabu.
Nádherne zasnežila stromy, domy, cesty, celú našu krajinu. Vysoko na lazoch bolo počuť i cez silno fukajúcu fujavicu, rinčiace traktory Obecného úradu Klokočova, ktoré sa brodili veľkým snehom. Aj v týchto ťažko náročných terénoch títo pracovníci poctivo rozhŕňajú  cesty, mantinely snehu siahajú do výšky 120 cm a viac. Keďže zima ešte neskončila a cesty treba i naďalej udržiavať, želám Vám veľa síl. Ja chcem za seba poďakovať pracovníkom p. Pavlovi Gunčagovi a p. Metodejovi Čuboňovi za krásne rozhrnuté cesty. Taktiež chcem poďakovať p. starostovi, pretože má zodpovedných pracovníkov, na ktorých sa môže v teréne skutočne spoľahnúť.
 
V Klokočove 29.01.2012
 

Od: dajopajo@centrum.sk

E-mail Tlačiť

Dobrý deň

Kedže sa blíži koniec roka 2011, je potrebné poďakovať celému obecnému úradu v našej obci Klokočov za internetové stránky, ktoré včas a zrozumiteľne informujú naších spoluobčanov o dianí v obci.
Aj naše Obecné zastupiteľstvo si zaslúži "ďakujem".
Ste to vy, ktorí rozhodujete za nás a pre nás. Určite to nemáte vždy ľahké rozhodnúť. Som veľmi rada, že Vaša práca je vždy na internete, aj audiozáznami z rokovaní, čo veľmi oceňujem.
Aktívne sledujem diane v našej obci. Preto Vám všetkým želám v Novom roku 2012 pevné zdravie a veľa múdrych rozhodnutí.
 
S pozdravom - 2011

 

Od: Muchová

E-mail Tlačiť
Milí spoluobčania,na Vianoce je všetko krásne, v srdciach ľudí keď zastane čas.
Vianočná sviečka nevyhasne, kým bude láska v každom z nás.
Kristus náš Pán, ktorý ožiaril Betlehemskú noc svojím príchodom, nech aj Váš život osvetlí svetlom radostí, lásky a pokoja.
Požehnané Vianoce a úspešný Nový rok 2012, Vám úprimne želám všetkým občanom Klokočova v tento sviatočný čas.
 
v Klokočove - december 2011
 

Od: Spokojní hostia

E-mail Tlačiť
Dobrý deň
 
Motel Klokočovan stojí v centre obce Klokočov, vedľa hlavného ťahu na Moravu s pekným a lákavým pohľadom na neho. Krátko po roku som ho musela opäť navštíviť v rovnakej udalostí.
Už pri vstupe do Motelu to bolo v inej podobe. Príjemný obsluhujúci personál s úsmevom na tvári, ktorý mi dodával ukludňujúcu situáciu v ktorej som sa momentálne nachádzala. Takisto vedúca Motelu paní Oľga Šperková bola veľmi milá, príjemná a zhovorčivá. Veľmi ma to potešilo a hneď som vedela, že to čo hľadám, som na pravom mieste. Tento Motel som navštívila v smútočnej udalostí a bola som s prípravou i obsluhou smútočného aktu veľmi spokojná. Táto príprava splnila úctu k tejto udalosti.
Viem o čom a prečo to píšem, vážim si tých ľudí, ktorý pracujú v tejto oblastí, lebo aj ja som jedná z nich. Kedže pochádzam z tejto obce Klokočov, aj keď tu nebývam o to viac ma to zaujíma a teší, keď je ten druhý spokojný.
Teraz môžem nahlas vysloviť, že ak sa Vám bude dariť tak ako ste nám to podali "ďakujeme". Uspokojíte každého hosťa či bude v smútočnej alebo radostnej udalosti. Chcem úprimne zaželať vedeniu Motelu Klokočovan aj s príjemným obsluhujúcim personálom, bohatú návštevnosť a veľa síl do budúcna.
 
Za celú rodinu - Muchová
dňa 1.9.2011
 

Od: Ďakujú občania

E-mail Tlačiť
Dobrý deň
 
Chceme úprimne poďakovať pánu starostovi Ľubošovi Strížovi a celému obecnému zastupiteľstvu v našej obci Klokočov, ktorý schválili opravu obecných komunikácií ešte v roku 2010. Kedže pre nepriaznivé počasie sa oprava určených komunikácií nestíhla do konca roka, tento rok 2011 pokračujú. Ale s počasím museli opäť bojovať, práce sa im dosť oneskorili, ale aj napriek tomu sa im to darí zvládať. Jedná sa o cestu, ktorá ma opravu 570 m, ale k tomu sú dva mostíky, ktoré su súčasťou cesty a bolo ich treba taktiež súrne opraviť. Sme veľmi - veľmi radí, že prístup k naším domovom je opäť dobrý. Aj keď oprava komunikácií je jedna asi z najzaťaženejších úloh pre obec, pretože je finančne veľmi náročná. "Ale pre občanov najdôležitejšia."
Nech sa Vám i naďalej darí plniť úlohy, ktoré máte na programe k rozvojú našej obci Klokočov.
Vedeniu obce patrí od nás srdečná vďaka!
 
Vďační občania :   Muchová, Polková, Bielská, Horčičák, ..... atď.
 

Od: Mája

E-mail Tlačiť

Ľudia ľuďom v Beskydách

Dobrý deň
 
Dňa 6.8.2011 sa v pohraničnom pomedzi - Konečna, už po niekoľký krát organizovalo priateľstvo medzi ČR a SR, Moravou a Slovenskom.
Klokočovská folklórna skupina v popredí heligonkára Ondreja Michaliska a jeho syna, hráli krásne ľudové piesne, ktoré unášal tepľúčky vetrík do doliny Klokočova a Korne i do dolín Bílá a Hamry. Tento nádherný spev privolával priateľov z Moravy i Slovenska.
Pekné počasie spríjemňovalo celú atmosféru a dodávalo energiu, ktorá sa prejavovala na všetkých zúčastnených. Na takomto priateľskom stretnutí som bola prvý krát a cítila som silné puto s Moravou. Ja osobne mám s Moravou veľmi dobrý vzťah, pretože som dlhé roky na Morave pracovala.
Pracovala som pre ľudi a je to o ľuďoch. Ani pri rozdelení republiky som necítila "krivdu", ale naopak upevnili sme to, kde bol ešte priestor.
Starostovia týchto štyroch obci mali veľmi dobré pripravené spoločenské hry pre deti i dospelých. Už sa opravdu mohol každý zabávať. Tí účastníci čo sa na nich usmialo šťastie vyhráli tombolu. Stánky boli bohato vybavené jedlom, občertvením, cukrovinkami atď...
Vo večerných hodinách zapálili starostovia obci vatru ako symbol priateľstva.
Toto naše Slovensko - pohraničné pomedzie s Moravou, spájajú voňavé Beskydské lesy, potoky, riečky.... a ľudia.
Starostom týchto zúčastnených obci želám veľa síl vo vedení.
A ja sa teším opäť o rok.
 
S pozdravom

 


Stránka 1 z 6
Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!