Marec - Šamaj, R.Koniar,  Pet. Kubala, P.Papík, Vavrinec,  Stuchlík,  Madaj, Janešík, V.Papík, Baláž, (Cudrák)
Gól: M. Vavrinec
Najlepší hráč:
Šamaj
Domáci v rozlúčkovom zápase v I. triede dali gól a zaslúžene vyhrali.

Aj napriek vypadnutiu Klokočova z I. triedy vedenie klubu ďakuje za pomoc a spoluprácu: Jozefovi Polkovi, Jánovi Furdanovi, Ľubošovi Balážovi, Štefanovi Hruškovi, OÚ a všetkým svojim verným fanúšikom.
Roman Koniar

25. kolo
Povina  - Klokočov 3:0 (2:0)
Marec - Šamaj, R.Koniar,  Čagala, Papík, Vavrinec,  Stuchlík,  Madaj, Horňák, Kubala,  Baláž, (Janešík, Janec)
Najlepší hráč: Marec
Bola to jednostranná záležitosť domácich, keď v I. polčase ďalšie šance nepremenili a tak víťazstvo je zaslúžené.

24. kolo
Klokočov - Radôstka 6:0 (1:0)
Marec - Šamaj, R.Koniar,  Čagala, P.Papík, Madaj, L.Stuchlík,  Horňák, Kubala, V.Papík, Baláž, (Janošík, Cudrák)
Góly:
Pav. Papík 2, Horňák, P. Kubala, V.Papík, Baláž
Najlepší hráči: kolektív
Domáci po najlepšom jarnom výkone prmenili svoje šance a zaslúžene bodovali naplno.

23. kolo
Staškov - Klokočov 3:0 (2:0)
Stuchlík - Šamaj, R.Koniar,  Čagala, P.Papík, Vavrinec, Kubala, Baláž, Horňák, V.Papík, Gajdičiar (Janošík, Madaj, Kapusniak)
Najlepší hráč: Horňák
V dobrom a slušnom zápase domíci svoje šance využili.

22. kolo
Klokočov  - Nesluša 3:2 (1:1)
Marec - Šamaj, R.Koniar,  Vavrinec, P.Papík, Baláž, Kubala, Kučera, Horňák, V.Papík, Gajdičiar (Janáčik, Stuchlík)
F.Marec
Góly: R.Koniar (11 m), Gajdičiar, Horňák
Po obojstranne vyrovnanom polčase domáci po obrátke pridali na tlaku a viedli už 3:1.

21. kolo
Vysoká nad Kysucou - Klokočov 4:0 (1:0)
 Stuchlík -  Čagala, R.Koniar,  Vavrinec, Kubala, Madaj, Horňák, Janešík, Gajdičiar, Papík, Baláž (Cudrák)
Najlepší hráč: Stuchlík
Domáci potrvdili úlohu favorita, keď okrem štyroch gólov ďalším príležitostiam zabránil v bráne hostí Stuchlík.

20. kolo
Klokočov  - Nová Bystrica 0:1 (0:1)
 F.Marec -  Čagala, R.Koniar,  Kapusniak, P.Papík,  Vavrinec,  Stuchlík, Kučera,  Horňák, Stopka, Gajdičiar(Janešík, Z Koniar, Ľ. Baláž)
Najlepší hráč: Vavrinec
Vo vyrovnanej a slušnej hre o víťazstve hostí rozhodol gól v 25. min. zápasu.

19. kolo
Čierne - Klokočov  5:0 (0:0)

18. kolo
Klokočov - Svrčinovec 1:1 (0:1)
 Grečmal -  Čagala, R.Koniar,  Šamaj, P.Papík,  Vavrinec, P.Kubala, Kučera,  Horňák,  V.Papík,  Janešík (Cudrák, Stuchlík)
J.Grečmal
Gól: R.Koniar
V I. polčase mali viac z hry hostia, domáci po zlepšenom výkone po obrátke vyrovnali a zaslúžene vybojovali bod.

17. kolo
Turzovka - Klokočov 3:1 (0:1)
 Stuchlík -  Čagala, Brezina, Vavrinec, P.Papík,  Horniak, Kubala, Kučera,  R.Koniar, V.Papík, Gajdičiar  (Madaj, Kapusniak)
Brezina
Gól: Koniar
Aj keď boli hostia v derby pod neustálym tlakom, v I. polčase viedli 0:1. Po obrátke už Tatran pridal na dôraze a presadil sa aj strelecky.

16. kolo
Klokočov - Zborov nad Bystricou 0:1 (0:0)
 R.Koniar -  Čagala, Kubala, Vavrinec, P.Papík,  Horňák, Stuchlík, Kučera, Brezina, V.Papík, Gajdičiar  (Kapusniak, Madaj, janešík)
Najlepší hráč: Brezina
Bol to vyrovnaný remízový duel, ale hostia z jedného protiútoku v 65. min. dali gól. Domácich záverečný tlak nemal efekt.

15. kolo
Kysucký Lieskovec "B"- Klokočov 2:1 (1:0)
  Kaplík -  Kapusniak, Koniar, Vavrinec, P.Papík,  Gajdičiar, Stuchlík, Horniak,  Brezina,  V. Papík, Kučera,  (Madaj, P.Kubala)
V. Papík
Gól: Peter Kubala
Obojstranne to bol dobrý duel, ale domácim sa darilo strelecky a boli o víťazný gól lepší. Hostia sa snažili, no domáci si skóre udržali.

14. kolo
Ochodnica - Klokočov 5:1 (2:1)
  Grečmal -  Šamaj, Horňák, Papík, Vavrinec, Stuchlík,  Kučera, Brezina, V. Papík, Gajdičiar (Čagala, Baláž)
Grečmal
Gól: Stuchlík
V slušnom zápase so snaživým súperom sa domácim darilo strelecky hlavne v II. polčase.

Výbor KF TJ Klokočov ďakuje starostovi Ľubošovi Strížovi za pomoc, keď futbalistov v nedeľu odviezol autobusom na majstrovský zápas I. triedy do Ochodnice. Ľuboš to napokon za volantom vie, veď ešte skôr, ako sa stal starostom, bol vodičom autobusu ... - Roman Koniar

12. kolo
Klokočov - Povina 3:1 (3:0)
  Grečmal -  Šamaj, R. Koniar, Horňák, Pav. Papík, Vavrinec, Stuchlík,  Kučera, Brezina, V. Papík, Gajdičiar (Madaj, Janešík, Kapusniak)
Brezina
Góly: Horňák, V. Papík, Brezina (11 m)
I. polčas sa hral jasne v domácej réžii, v II. polčase hostia pridali síce na dôraze, dali gól, ale na výsledku sa už nič nezmenilo.

11. kolo
Radôstka - Klokočov 2:0 (0:0)
  Grečmal -  Čagala, Koniar, Madaj,  Papík, Vavrinec, Stuchlík,  Horňák, Brezina, Papík, Gajdičiar (Janešík, Marec)
Grečmal
Hostia prejavili veľkú bojovnosť, čo sa v I. polčase prejavilo aj na výsledku. V II. polčase domáci dvoma gólmi spečatili svoje víťazstvo. Pochváliť za výkon treba aj rozhodcov.

10. kolo
Klokočov - Staškov 1:4 (1:2)
  J.Grečmal -  Šamaj, R.Koniar, Z.Koniar,  Horňák,  Vavrinec, Stuchlík,  Kučera, Brezina,  V.Papík, Gajdičiar(Madaj, Čagala, Baláž)
Horňák
Gól:
Horňák
Červená karta: P.Šamaj
Domáci sa síce snažili, ale nedarilo sa im strelecky, hostia svoje šance využili.

9 . kolo
Nesluša - Klokočov 2:1 (1:0)
  Grečmal -  Šamaj, Koniar, Čagala, Stopka, Vavrinec, Stuchlík,  Kučera, Brezina, Gajdičiar, Horňák, (Baláž)
Grečmal
Gól: Kučera
Domáci triafali brankára hostí, ale dali dva góly a zaslúžene zvíťazili. Súper z jednej čance korigoval na 2:1.

8. kolo
Klokočov - Vysoká 3:2 (1:1)
  Grečmal -  Čagala,  P.Šamaj, R.Koniar, Z.Koniar, Papík, Vavrinec, Stuchlík,  Kučera, Brezina, Gajdičiar, Horňák, (Baláž, Čagala, Stopka)
Vavrinec
Góly: Brezina, Stopka, Horňák
V náročnom a tvrdom zápase sa šťastena priklonila na domácu stranu.

7. kolo
Nová Bystrica - Klokočov 2:1 (0:1)
  Grečmal -  Čagala,  Šamaj, Z. Koniar, P.Papík, Vavrinec, Stuchlík,  Horňák,  Brezina, Gajdičiar, Ľ. Baláž (Stopka)
Brezina
Góly: Ľ.Baláž
V slušnom zápase domáci proti snaživým hosťom zaznamenali povinné víťazstvo.

13. kolo - predohrávka
Snežnica - Klokočov 4:3 (3:0)

Najlepší hráč: Grečmal
Góly: Papík, Vavrinec, Horňák
Domáci viedli už 3:0. Hostia doťahovali, a na 4:3 upravili v 90 min.

6.kolo
Klokočov - Čierne  3:3 (2:1)
  Grečmal -  Rudinský,  Šamaj, Z. Koniar, P.Papík, Vavrinec, Stuchlík,  Horňák,  Brezina, Gajdičiar, Ľ. Baláž (Janešík, Čagala, Kapusniak)
Gajdičiar
Góly: Vavrinec 2, Gajdičiar
Domáci viedli už 3:1, keď mali celý zápas prevahu. Hosťom k remíze pomohol rozhodca, keď proti domácim odpískal 2 penalty.

5.kolo
Svrčinovec - Klokočov 4:0 (3:0)
  Grečmal - Čagala, Šamaj, Z. Koniar, Papík, Vavrinec, Stuchlík, Gajdičiar, Hornák, Madaj, Baláž (Janešík, Cudrák, Kučera)
J. Grečmal
Domáci mali celozápasovú prevahu a hostí od vyššej prehry zachránil brankár Grečmal.

4.kolo
Klokočov - Turzovka 1:5 (0:3)
  Grečmal - Rudinský,  Šamaj, Z.Koniar, Pav. Papík, Vavrinec, Stuchlík, Gajdičiar,  Brezina, V.Papík, Hornák, (Baláž, Janešík, Čagala)
P. Šamaj
Gól: M. Brezina
Hornokysucké derby prinieslo pekný, ale tvrdý futbal, kde hostia svoje šance premieňali. V zápase sa v 35. min. pri vzdušnom súboji vážne po páde zranil domáci hráč Vladimír Papík. Diagnóza znela: zlomený stavec. Papíka odviezla záchranka do čadčianskej nemocnice. Je to po Romanovi Koniarovi už druhý hráč Klokočova, ktorý sa v tejto sezóne zranil.

3.kolo
Zborov nad Bytricou - Klokočov  4:1 (1:0)
  Grečmal - Rudinský, Michalisko, Z.Koniar, Kapusniak, Vavrinec, Stuchlík, Hornák, Brezina, Papík, Janešík(Baláž, Čagala)
Grečmal
Domáci boli po pohárovom zápase unavení, ale hlavne v II. polčase veľkou bojovnosťou prekonali obranu súpera.

2.kolo
Klokočov - Kysucký Lieskovec "B"  2:1 (1:1)
  J.Grečmal - Rudinský, Michalisko, Z.Koniar, P.Papík, Vavrinec, Stuchlík, Horňák, Brezina, V.Papík, Gajdičiar (Ľ.Baláž, Čagala, Madaj)
T.Horňák
Góly: V.Papík, Brezina
Domáci po celozápsovej prevahe v 89. minúte rozhodli o svojom zaslúženom víťazstve.

1.kolo
Klokočov - Ochodnica 0:6 (0:2)

Zostava Klokočova:  M.Kotek - Rudinský, R.Koniar, Z.Koniar, P.Papík, Vavrinec, Madaj, Kučera, Mich.Čagala, V.Papík, Ľ.Baláž (Cudrák, Janešík)
Rudinský
Domáci nováčik hral v oklieštenej zostave a so skúseným súperom si vybral nováčikovskú daň.
V 30. minúte sa zranil domáci hráč Roman Koniar. Pri súboji o loptu došlo ku kontaktu a výsledkom je trieštivá zlomenina kľúčnej kosti. Po ošetrení v nemocnici v Čadci je jasné, že si dlhší čas nezahrá...

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!