samospravanasa_obeczivot_obci
Futbal

Rozhovor s predsedom TJ Slovan Klokočov Romanom Koniarom

E-mail Tlačiť

Sample ImagePostúpili ste do I. triedy, čo je po dlhých rokoch veľkým úspechom, ako to hodnotíte?

Pričinením trénerov i všetkých pracovníkov, kt. pracujú nezištne, bez finančnej odmeny: pracovníkov a funkcionárov sme to dokázali. Úspech môjho mužstva ma určite potešil. Avšak ihrisko, na ktorom trénujeme a hráme zápasy v našej obci, nie je v takom stave, ako by bolo žiaduce. Klokočovské futbalové ihrisko je ojedinelý prípad na Kysuciach, kde je škvarový povrch, ktorý nevyhovuje futbalovým normám. Minulý rok sme zakúpili trávny porast, ale keď je škvarový podklad, dochádza k vysychaniu trávnika, hoci sme zabezpečovali pravidelne zavlažovanie.  Na všetko treba finančné prostriedky, ktorých je stále málo. O získanie fin. prostriedkov sme sa snažili i prostredníctvom projektu, ktorý sme podali na Ministerstvo ......, žiaľ k dnešnému dňu sme nedostali vyrozumenie. Veľkou komplikáciou pri predkladaní projektov je nevysporiadané ihrisko. (polovica)

Vízie TJ Slovan Klokočov do budúcnosti

Postup do prvej triedy je úspech, ktorý si chceme udržať, čo najdlhšie aj pre ďalšie generácie.  Tento rok sa budem snažiť založiť družstvo dorastu. Záujem o šport u mládeže hodnotím veľmi pozitívne, nerobím rozdiely vo výbere. Šancu má každý, kto chce hrať futbal.  V súčasnosti fungujú dve družstva: dospelí a starší žiaci, ako som už spomínal chcem v tomto roku docieliť rozšírenie o družstvo dorastu. Bol by som určite rád, keby sa našli i sponzori, ktorí by podporili rozvoj futbalu v obci.

 

napravo
Obec Klokočov leží v Turzovskej vrchovine medzi pohorím Javorníky a Moravsko-sliezskymi Beskydami
v povodí riečky Predmieranky.
Obec sa skladá z týchto územných častí: Klokočov-ústredie, Rybáre, Kornica, Klín, Vrchpredmier, Hlavice, Javorová, Podjavorová, Riečky a Hrubý Buk.


Heraldický znak obce Klokočov


Obec Klokočov

Klokočov č.962
02322 Klokočov

E-mail: starostka@klokocov.sk
Telefón: +421 - 041/ 43 58 110
Fax: +421 - 041/ 43 58 338
Webmaster: webmaster@klokocov.sk

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!