samospravanasa_obeczivot_obci

Deň matiek

E-mail Tlačiť
druhá májová nedeľa patrila všetkým mamámDňa 12. mája 2019, druhá májová nedeľa patrila všetkým mamám.
Ako poďakovanie za všetku vrelú lásku, za nehu a starostlivosť, ktorou každá mama zhrňuje svoje deti, za opateru a nekonečnú trpezlivosť a obetavosť, si obec v spolupráci s Farským úradom Klokočov uctila všetky mamy krátkym príhovorom a poďakovaním na svätých omšiach.
Ku každému sviatku neodmysliteľne patrí aj kvetina. Obecný úrad, v zastúpení starostky obce Jany Foldinovej, si pripravil pre všetky mamy a staré mamy malú pozornosť v podobe milého kvietka, ktoré si prevzali po svätých omšiach.
     

Poďakovanie

E-mail Tlačiť
PoďakovanieDňa 9. januára 2019 bola v Obci Klokočov vyhlásená mimoriadna situácia  spôsobená dlhodobým snežením v Obci Klokočov. Do odpratávania snehu a rozorávania prístupových komunikácií do jednotlivých lokalít v obci Klokočov boli zapojení všetci pracovníci OÚ s mechanizmami, ktoré mala obec k dispozícii. Aj keď pracovníci z OÚ Klokočov, robili všetko, čo bolo v ich silách pri rozorávaní ciest, boli na pomoc prizvaní aj súkromníci s mechanizmami. Výdatné snehové zrážky zvíťazili a už nebolo pre obec časovo únosné odhŕňať sneh. Sneh sa hromadil okolo krajníc ciest a po vyoraní sa zvážal naspäť na cestu, čím sa zužovala vozovka. V obci Klokočov zasadal krízový štáb a na pomoc bola prizvaná ďalšia technika. Bagrom sa vo večerných hodinách sťahovala cesta smerom do Vrchpredmiera a Riečok, cesta III. triedy, tak aby ráno bola prejazdná pre autobusy a motorové vozidlá, aby sa ľudia dostali do zamestnania, k lekárovi a deti do školy.
Čítať celý článok...
 


Stránka 1 z 41
Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!